راه حلهای چاپ و کد زنی برای صنایع پزشکی و دارویی

تجهیزات پزشکی | صنایع دارویی | چاپ و بسته بندی جعبه | چاپ لیبل اصالت دارو | چاپ بارکد و لیبل اصالت  | کنترل کننده اصالت دارو 

خطوط تولید دارو و لوازم پزشکی بیشتر از دیگر صنایع چاپ متغییر، دقیق و باکیفیت نیاز دارند. خوانایی و شفافیت چاپ روی تولیدات پزشکی و دارویی هیچ جای بحثی ندارد. با این حال جت پرینتر نیز باید بهره وری خط را تسهیل کند و بتواند بصورت یکپارچه به خطوط تولید امروزی متصل شود.

چرا جت پرینترهای ما برای خط تولید دارو و لوازم پزشکی تان مناسب است؟

رسیدگی به اقدامات قانونی چاپ مثل لیبل اصالت دارو روی محصولات مختلف نیازمند همکاری با تجربه بالا و تکنولوژی های لازم است.

مزیت های کارایی: ما میدانیم با توجه به برنامه های تولید پیچیده ای که دارید نمیتوانید توقفِ خط تولید، بدلیل مشکلات جت پرینتر را نادیده بگیرید. جت پرینترهای ما برای ارائه کیفیت بالا و حفظ کارایی تولید طراحی شده اند.

استفاده آسان : محصولاتی که خدمت شما ارائه میدهیم بصورت کاملآ تعاملی طراحی شده اند. یادگیری و استفاده از آنها آسان و عاری از خطاست . این یعنی شما میتوانید همه تمرکزتان را روی کار اصلی تان بگذارید.

بهره وری :جت پرینترها جزو سرمایه گذاری های خط تولید هستند. دستگاههای ما کاملا تطبیق پذیرند و میتوانند با سایر ماشین آلات شما یکپارچه شوند تا به نهایت بهره وری برسید.

اطمینان از چاپ اصالت دارو : با مدیریت تعداد زیاد پیغام مبتنی بر قوانین و ارتباطات شبکه ای به شما این اطمینان را میدهیم که همیشه کد درست در مکان درست و روی محصول درستی چاپ شود.

تکنولوژی های چاپ لیبل دارو و لیبل اصالت دارو

کار تونر / بلیستر

چاپ ممکن است در چند نقطه انجام شود. جت پرینتر میتواند با کارتنر منطبق شود و چاپ لازم را بزند. یا روی نوار نقاله بیرونی اینکار را انجام دهد. در صورت نیاز ممکن است چاپ کد و لیبل اصالت دارو در بالای کارتن روی بسته بندی اولیه نیز انجام شود.

جت پرینتر کار تونر / بلیستر | بلیسر چیست ؟ دستگاههای پیشنهادی: ریزنگار CIJ ، درشتنگار، جت پرینتر کارتریجی ، جت پرینتر لیزری ، جت پرینتر حرارتی ، لیبل زن

چک کننده وزن ( checkweigher) / لیبل اصالت دارو

با ادغام جت پرینتر و این دستگاه، چک وزن با دقت بهتری انجام میشود. و کیفیت کلی چاپ و بارکد دوبعدی ارتقاء می یابد. جت پرینتر میتواند سریال های لازم را تولید کند یا با سیستم شما هماهنگ شود ، یا از نرم افزار اصالت داروی ما استفاده کند.

چک کننده وزن ( checkweigher) / اصالت دارودستگاههای پیشنهادی: ریزنگار CIJ، جت پرینتر کارتریجی، جت پرینتر لیزری

نوار نقاله جانبی

جت پرینتر بسادگی با این خط ادغام میشود و میتواند انواع کدهای بی رنگ یا هر کد دیگری که شما انتظار دارید را روی بسته یا زیر آن چاپ کند. برای چاپ در زیر بطری، چاپ براحتی زمانی اتفاق می افتد که آنها از میان نوار نقاله میگذرند.

نوار نقاله جانبی | چاپ روی بسته بندی دارودستگاههای پیشنهادی: ریزنگار CIJ،  جت پرینتر لیزری

لیبل زن بطری

کنترل دقیق ، چاپ با کیقیت حروف ، اعداد و بارکد روی لیبل اصالت را آسان میکند. چاپ میتواند قبل از چسباندن لیبل یا بعد از آن انجام شود.

لیبل زن بطری | لیبل زن بطری شیشه ای

دستگاههای پیشنهادی: ریزنگار CIJ، جت پرینتر کارتریجی، جت پرینتر لیزری، جت پرینتر حرارتی

 ویال / آمپول  – چرخ ستاره ای

دقت دائمی کدهایی که روی ویال ها و آمپول ها زده میشود حیاتی است. حرکت دقیق چرخ ستاره ای موجب ایجاد نیاز به دستگاههای باکیفیت برای انجام چاپ  میشود.

 ویال / آمپول  - چرخ ستاره ای

دستگاههای پیشنهادی: ریزنگار CIJ ،  جت پرینتر لیزری

ترموفورمر

استفاده کنترل مکانیکی و دقیق باعث اطمینان شما از چاپ با کیفیت روی فیلم های مورد استفاده تان میشود : مثل فیلم های بلیستر و سایر فیلم ها.

ترموفورمر

دستگاههای پیشنهادی: ریزنگار CIJ،  جت پرینتر لیزری، جت پرینتر کارتریجی

بسته بندی ها

داروهای تزریقی

چاپ با کیفیت بالا حتی در فضای کم

با توجه به اندازه محصولات تزریقی چاپ اطلاعات مشتری و لیبل اصالت ذاتا چالش برانگیز است. ما با دستگاههایی که با خط تولید شما یکپارچه میشود، کنترل کیفیت را بهبود می بخشیم و انواع کدههای قابل خواندن برای انسان و ماشین را با کیفیت بالا چاپ میکنیم.

همکاران متخصص ما در زمینه صنعت شما میتوانند شما را در انتخاب راه حل مناسب برای چاپ روی پلاستیک، شیشه و آلومینیوم به درستی راهنمایی کنند.

چاپ روی داروهای تزریقی

دستگاههای پیشنهادی: ریزنگار CIJ ،  جت پرینتر لیزری

بلیستر (ورق قرص)

راه حل چاپ و کدزنی برای خطوط پرسرعت

چاپ روی بلیستر نیازمند هماهنگی جت پرینتر با سرعت خط تولید و داشتن پتانسیل چاپ همزمان چندین خط است. و چاپ در فضای خیلی کوچکی انجام می شود که باید تا آخر عمر محصول ماندگار باشد. ما دارای دستگاههای زیادی هستیم که توانایی چاپ روی بلیستر را دارند.

چاپ روی ورق قرص | بیستر ورق قرص

دستگاههای پیشنهادی: ریزنگار CIJ ،  جت پرینتر لیزری ، جت پرینتر کارتریجی

جعبه

با قابلیت ردگیری و رهیابی

قابلیت ردگیری کارتن بعنوان متداولترین بسته بندی صنایع دارویی حیاتی است. چاپ لیبل اصالت دارو برای ردگیری بصورت استاندارد شامل 4 خظ و بارکد 2بعدی است که باید چاپ شود. اما سرعت خط تولید نباید بخاطر چاپ کم شود. و جت پرینتر باید با چاپ درخواستی شما کیفیت چاپش پایین نیاید. ما محصولات متنوعی برای انجام مطمئن اینکار داریم.

چاپ روی جعبه دارو

دستگاههای پیشنهادی: ریزنگار CIJ، جت پرینتر لیزری، جت پرینتر کارتریجی

بطری و تیوب

ما برای هر چالشی که در ذهتان دارید راه حلی داریم

چاپ موفق روی بطری با معیار چسبندگی، شفافیت و دوام چاپ تعریف میشود. رسیدن به این ویژگی ها با انتخاب تکنولوژی درست و  سازگاری جت پرینتر با سیستم شما، بستگی دارد. ما دارای تخصص و تکنولوژی های لازم هستیم و  هر کدی را در زیر، کناره، شانه بطری یا درب آن میتوانیم انواع چاپ و لیبل اصالت را انجام دهیم.

چاپ روی بطری و تیوب

دستگاههای پیشنهادی: ریزنگار CIJ،  جت پرینتر لیزری

برچسب

راه حل های اثبات شده برای چاپ در داخل کادر برچسب

چاپ دقیق روی برچسب نیازمند انطباق کامل جت پرینتر با خط تولید شما برای جایگذاری دقیق چاپ و کیفیت آن دارد. ما دارای جت پرینتر های متنوعی برای انجام چاپ شما داریم. و کارشناسانی که در انتخاب تکنولوژی درست به شما کمک میکنند.

دستگاههای پیشنهادی : ریزنگار CIJ، جت پرینتر کارتریجی، جت پرینتر لیزری، جت پرینتر حرارتی

مواد انعطاف پذیر

راه حل گسترده چاپ اصالت دارو روی انواع مواد انعطاف پذیر

کیسه های انعطاف پذیر بصورت گسترده ای در بسته بندی مواد دارویی و لوازم پزشکی استفاده میشوند. با کیفیت بالا و قابلیت اطمینان چاپ و کدزنی شما را انجام میدهیم.

چاپ لیبل دارو بر روی لوازم پزشکی

دستگاههای پیشنهادی: ریزنگار CIJ، جت پرینتر کارتریجی، جت پرینتر لیزری، جت پرینتر حرارتی

 

برای جستجو متن مورد نظر خود را تایپ کنید

Shopping Cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مشاوره و خرید: 0938 3759830