راه حلهای چاپ و کدزنی صنایع شیمیایی

چاپ روی گونی | چاپ روی پلاستیک | چاپ روی ظروف محصولات شیمیایی

چاپ روی ظروف محصولات شیمیایی

ما چالشهای منحصر بفردی که با آنها روبرو هستید را میشناسیم

جت پرینتر های کارخانه های شیمیایی وظایف سختی دارند چون محیط آنها میتواند خشن باشد که شامل گرما، گرد و خاک و خیسی میشود. برای داشتن چاپ معتبر و با کیفیت، جت پرینترهای شما باید برای این محیط مهندسی شده باشند و بتوانند در مقابل چالشهایی مثل تولید مداوم و تغییرات مکرر مقاومت داشته باشند.

با محیط سختگیر تولیدی که شما دارید نیازمند همکاری هستید که در انتخاب و عرضه جت پرینترهای مناسب یاریتان کند.

برای نیاز به ردگیری محصول و کنترل کیفیت داخلی ما میتوانیم کمک کنیم. ما تقریبا برای هر سطح و کابردی راه حل چاپی داریم، مهم نیست شما یک خط یا چند خط برای شماره سریال، تاریخ تولید و انقضا و اطلاعات محصول نیاز به چاپ داشته باشید ما با ادغام اپراتوری و نگهداری آسان  تخصص و پشتیبانی سراسری نیازهای چاپی شما را برآورده میکنیم.

چرا انتخاب جت پرینترهای صنعتی ما؟

مزیت های کارایی: ما میدانیم چه با تولید متقاطع یا متناوب شما تحمل توقف خط تولید را ندارید. ما تکنولوژی های مهندسی شده ای داریم که به شما کمک میکنند خط تولید شما حتی در محیط های پر رطوبت ، گردو خاک و گرم مداوم کار کند.

استفاده آسان : محصولاتی که خدمت شما ارائه میدهیم بصورت کاملآ تعاملی طراحی شده اند. یادگیری و استفاده از آنها آسان و عاری از خطاست . این یعنی شما میتوانید همه تمرکزتان را روی کار اصلی تان بگذارید.

بهره وری :جت پرینترها جزو سرمایه گذاری های خط تولید هستند. دستگاههای ما کاملا تطبیق پذیرند و میتوانند با سایر ماشین آلات شما یکپارچه شوند . تا به نهایت بهره وری برسید.

اطمینان از چاپ : با مدیریت تعداد زیاد پیغام مبتنی بر قوانین و ارتباطات شبکه ای به شما این اطمینان را میدهیم که همیشه کد درست در مکان درست و روی محصول درستی چاپ شود.

هر خط تولید به چه جت پریتتری نیاز دارد؟

خط پرکن

خطوط پرکن تولید متناوب و فضای محدودی برای جت پرینتر و لیبل زن دارند. ما دستگاههای جمع و جور و انطباق پذیر به شما ارائه میدهیم . هم برای چاپ و چسباندن لیبل و هم برای کدزنی.

تاریخ زن محصولات شیمیایی | جت پرینتر خط پر کن

دستگاههای پیشنهادی : ریزنگار CIJ ، جت پرینتر کارتریجی ، جت پرینتر لیزری ، جت پرینتر حرارتی ، لیبل زن

کیسه پرکن

خطوط پرکن میتوانند متقاطع یا مداوم باشند. ما برای هر دو نوع راه حل مناسب داریم. و امکان چاپ روی دو طرف محصول با یک جت پرینتر را داریم.

تاریخ زن محصولات شیمیایی | خط تولد کیسه پر کن

دستگاههای پیشنهادی : ریزنگار CIJ ، درشت نگار

خطوط بسته بندی تخصصی

عموما خط تولید محصولات مخصوص دارای گیره ای روی نوار نقاله برای کنترل و هدایت محصولات برای اطمینان از درستی چاپ وجود دارد. ما تجربه فراوانی در زمینه انطباق جت پرینتر با خطوط مختلف و چاپ روی محصولات متنوع داریم .

دستگاههای پیشنهادی : ریزنگار CIJ ، جت پرینتر کارتریجی ، جت پرینتر لیزری

چاپ روی بسته بندی کارتنی

عموما جت پرینتر درشتنگار روی نوارنقاله بعد از بسته شدن کارتن قرار میگیرد . ما راه حلهای متنوعی برای چاپ بارکد و سایر اطلاعات در وضوح و اندازه های بالا در اختیارتان قرار میدهیم.

چاپ روی کارتن | جت پرینتر صنعتی

دستگاههای پیشنهادی : جت پرینتر درشت نگار ، جت پرینتر لیزری

چاپ روی ظروف پلاستیکی

انجام چاپ درست

چاپ روی پلاستیک میتواند چالشهایی داشته باشد ، مثل مشکل چسبندگی جوهر روی پلاستیکهای خیلی صاف و نرم و چاپ در مواقعی که مواد شیمیایی نشت میکنند. ارائه راه حل کدزنی بهینه با در نظر گرفتن محیط، سطحی که چاپ میکنید و مقدار چسبندگی که جوهر باید داشته باشد، ممکن میشود.

چاپ روی ظروف پلاستیکی

 

دستگاههای پیشنهادی : ریزنگار CIJ ، جت پرینتر لیزری

چاپ روی کیسه

چسبندگی جوهر و انتخاب جت پرینتر

محیط شما گرم، گرد و خاکی و مرطوب است؟ کلید موفقیت در چاپ انتخاب جت پرینتر و جوهر مناسب است. ما جت پرینترهایی با هد ضد ضربه و جوهرهای مخصوص که زود خشک هستند و در برابر گرما و روغن مقاوم هستند. ما به شما کمک میکنیم بهترین جت پرینتر و جوهر را انتخاب کنید.

چاپ روی کیسه | خط تولید مواد شیمیایی

دستگاههای پیشنهادی : ریزنگار CIJ ، جت پرینتر درشت نگار

چاپ روی ظروف فلزی

راه حل انعطاف پذیر برای تنوع ظروف

برای انتخاب جت پرینتر مناسب برای ظروف فلزی باید چند عامل را در نظر گرفت: شکل ظرف، اندازه ظرف، دوام و دقت چاپ. برای مثال لیزر میتواند چاپ دائمی با رزولوشن بالا را ارائه دهد اما چاپ آن بیشترین بستگی را به شکل ظرف دارد. جت پرینتر های ریزنگار جوهر افشان بیشترین انعطاف را دارند و تقریبا روی هر نوع ظرف فلزی چاپ میزنند و دارای گزینه های متنوع جوهر هستند. با انتخاب شرکت مناسب برای همکاری درباره جت از تجارب ما در این زمینه استفاده کنید.

چاپ روی ظروف فلزی

دستگاههای پیشنهادی : ریزنگار CIJ ، جت پرینتر لیزری

چاپ روی ظروف ویژه محصولات شیمیایی

چاپ روی هر چیزی

بسیاری از مواد شیمیای ویژه و باکیفیت بر اساس استراتژی های برند و نوع توزیع در ظروف مخصوص ارائه میشوند .با انتخاب تکنولوژی مناسب فارق از نوع و شکل ظرفتان چاپ با کیفیت و مطمئن دارید.

چاپ روی ظروف محصولات شیمیایی | ظروف خاص

دستگاههای پیشنهادی : ریزنگار CIJ ، جت پرینتر کارتریجی ، جت پرینتر لیزری

برای جستجو متن مورد نظر خود را تایپ کنید

Shopping Cart

سبد خرید شما خالی است.

مشاوره و خرید: 021 77849074