خط تولید آرایشی بهداشتی

 چاپ روی دستمال کاغذی | چاپ جعبه صابون | چاپ روی ظروف لوازم آرایشی بهداشتی | چاپ روی قوطی دستمال مرطوب | چاپ روی قوطی فلزی | چاپ روی بطری شیشه ای

چاپ روی ظروف لوازم آرایشی بهداشتی

خواه شما روی خطوط پیشرفته لوازم آرایش نیاز به چاپ داشته باشید یا محصولات مراقبتی و بهداشتی، ما بهترین راه حل ها و سازگارترین دستگاهها را برای نشان دادن ارزش برند و شرکتتان به شما ارائه می دهیم. برای نیازهای قانونی و طرح اصالت برای بازار ملی و بین المللی نیز در خدمتتان هستیم.

چاپ روی محصولات دوش و حمام

الان روی انواع بسته بندی های صابون، شامپو، ژل شستشو، فوم و … انواع اطلاعات چاپ میشود.

چاپ روی ظروف لوازم آرایشی بهداشتی | محصولات بهداشتی حمام

ما به شما کمک میکنیم دقیقا در جایی که نیاز دارید چاپ کنید و هر مقداری جزئیات خواستید به چاپ اضافه کنید. کدهای مورد نیاز شما میتوانند بصورت کاملا واضح روی درب محصولات، زیر آنها، روی لیبل یا مستقیما روی جعبه چاپ شوند. ما با جت پرینترهایی که ارائه میدهیم به شما کمک میکنیم روی هر سطحی چاپی خوانا و دائمی، حتی بعد از استفاده در حمام داشته باشید.

چاپ روی بسته های انعطاف پذیر

برای چاپ روی بسته های انعطاف پذیر میتوان از چاپگرهای حرارتی TTO یا جوهر افشان های ریز نگار استفاده کرد.

چاپ روی بسته بندی دستمال مرطوب با جت پرینتر حرارتی

برخی از محصولات مانند دستمال مرطوب ممکن است شامل الکل و مواد شیمیایی باشد. که برای جوهر مشکل ایجاد می کنند. بنابر این مهم است که از راه حلی استفاده کنید که چاپ در روبرویی با مواد شیمیایی دائمی و پایدار باشد.

این جزو مشکلات ما حساب نمیشود و با جت پرینتر حرارتی یا جوهر افشان بهترین کیفیت را در هر زمانی ارائه میدهیم. ما جت پرینتر هایی در اختیار شما میگذاریم که طراحی شده اند در سختترین شرایط و سریعترین خطوط کار کنند و همچنین دارای سیستم بهینه سازی مصرف جوهر هستند که میتوانند هزینه مالکیت را به حداقل برسانند.

چاپ روی ظروف لوازم آرایشی بهداشتی | پلاستیک سخت

در بسیاری از خطوط تولید پلاستیک جای شیشه را گرفته است اما همچنان نیاز به چاپ اطلاعات وجود دارد.

چاپ روی ظرف ریکا | چاپ روی پلاستیک

کدهای تولید و تاریخ انقضا در صورت نیاز، میتواند بصورت یکپارچه و مستقیما روی محصول شما اضافه شود. با انتخاب یکی از جت پرینتر های ما به گزینه های گسترده ای از جوهر های قابل انتخاب و چاپ با کیفیت و شفاف روی هر سطحی (صاف ، منحنی و..) دسترسی دارید.

ما جت پرینتر های کم هزینه اما با کیفیتی به شما ارائه میدهیم که سیستم کاهش مصرف حلال آنها هزینه ها را به حداقل میرساند. شاید نقطه چاپ برای شما هم مهم باشد جت پرینترهای ما قابلیت جابجایی آسانی دارند و در هر جایی از خط تولید شما و محصولتان امکان چاپ دارند.

چاپ روی ظروف لوازم آرایشی بهداشتی | بطری شیشه ای

چاپ روی شیشه | چاپ روی شیشه ادکلن | چاپ روی بطری شیشه ایبا استفاده از جت پرینتر لیزری میتوانید هر کدی را روی بطری یا درب آن مستقیما چاپ کنید. این یک راه حل زیبا برای چاپ روی شیشه است که میتواند هر اطلاعات یا داده ای را مثل لوگو و شکل با ظرافت و کیفیت چاپ نماید.

لیزرهای ما براحتی با هر محیط تولید سازگار میشود و روی حلالها و مواد موثر در ادکلن و مواد آرایشی هیچ تاثیری نمیگذارد. جت پرینتر لیزری به آسانی روی خط نصب میشود. هزینه تعمیر و نگهداری نزدیک به صفر میباشد، چون هیچ مواد مصرفی استفاده نمیشود به طور شگفت انگیزی کم هزینه است.

چاپ روی قوطی فلزی

چاپ روی فومهای فشرده و اسپری ها با جت پرینتر هایی ما بسیار آسانتر است.

چاپ روی قوطی فلزی | چاپ روی قوطی اسپریجت پرینتر ها میتوانند چاپ واضح و شفاف را روی هرنوع بسته بندی فلزی انجام دهند. چاپ میتواند به محصول اضافه شود یا روی آن حک شود. نیاز شما خواه چاپ در زیر قوطی باشد یا در کناره ها یا بالای آن ما به شما این اطمینان را میدهیم که به قدرت و کیفیت انجام میشود.

چاپ روی ظروف لوازم آرایشی بهداشتی | ظروف پلاستیکی

با توجه طیف گسترده ای از اشکال و اندازه های بطری مختلف که استفاده میکنید ما  به شما کمک میکنیم چاپی مناسب با نام تجاریتان بزنید.

چاپ روی پلاستیک

کدهای چاپ شده روی محصول شما همانند بسته بندی آن، نشاند دهنده برند شماست. ما به شما کمک میکنیم اطلاعات تولیدی و ردگیری را بصورت دقیق در هر جایی از بطری با هر شکل و اندازه ای چاپ کنید.

ما به انتخاب شما میتوانیم روی بطری، زیر آن، درب و لیبل چاپ بزنیم. جوهر های ما زود خشک و دائمی هستند و حتی در خانه مشتریان نیز از بین نمی روند و هزینه های جاری را کاهش میدهند.

برای جستجو متن مورد نظر خود را تایپ کنید

Shopping Cart

سبد خرید شما خالی است.

مشاوره و خرید: 021 77849074