چه مواردی را قبل از خرید جت پرینتر کار کرده باید لحاظ کنیم؟

نکات زیر را قبل از خرید جت پرینتر دست دوم در نظر بگیرید

خرید جت پرینتر دست دوم | نکاتی حائز اهمیت قبل از خرید جت پرینتر کار کرده 

  1. به سلامت فیزیکی دستگاه توجه کنید: ظاهر دستگاه نشان دهنده چیزهایی مثل محیطی که دستگاه در آن کارکرده و طرز استفاده از دستگاه را نشان میدهد.
  2.  سال تولید جت پرینتر: نشان دهنده مدت استفاده ای است که از دستگاه شده است ؟
  3. محیط کارکرد دستگاه: جت پرینتر کارکرده روی چه خط تولیدی نصب بوده است؟
  4. گارانتی: فروشنده به اندازه کافی از محصولی که میفروشد مطمئن هست که آنرا گارانتی کند؟
  5. تامین قطعات و مواد مصرفی: جت پرینتر دسته دومی که میخرید آنقدر قدیمی یا جدید نباشد که نتوان قطعات یدکی و مواد مصرفی آنرا تهیه کرد.
  6. فروشنده مهم است: فروشنده جت پرینتر کارکرده تا چه حد دستگاه را میشناسد؟ توانایی تامین قطعات و مواد مصرفی را دارد؟ در صورت بروز مشکل امکان پیگیری وجود دارد؟
  7.  قیمت گذاری: احتمال نبود گزینه هایی برای مقایسه و نتیجه گیری درباره قیمت دستگاه وجود دارد. مثال: از کجا متوجه شویم جت پرینتر لینکس 5900 کارکرده با سال ساخت 1999 به قیمت 25 میلیون گران است یا ارزان؟
  8. چاپ نمونه: در مراحل اولیه حتما از چاپ دستگاه نمونه بخواهید. این نمونه اطلاعات زیادی از سلامت فنی جت پرینتر به شما میدهد.
  9.  نصب آزمایشی: محک جدیی برای کارکرد دستگاه و بررسی مهارت تکنسین فنی آن است.
  10. دکمه ها و لوازم: از عملکرد درست تمامی دکمه ها ، LCD و اتصالات اطمینان حاصل کنید.

خرید جت پرینتر دست دوم

 

نکاتی که در خرید لیزر کارکرده باید رعایت کنید:

بپرسید دستگاه لیزر را از چه شرکتی خریداری کرده اند. این کار به شما این امکان را میدهد که بتوانید درباره دستگاه سولاتی از فروشنده بپرسید.عمدتا قراردادی بین دو طرف بسته می شود که در آرشیو هست. اما هنر خودتان است که بتوانید به این اطلاعات برسید .

فاکتور خرید لیزر کارکرده را از مشتری بخواهید. اینکار به شما مدت زمان کارکرد دستگاه لیزر را نشان می دهد که در ادامه می گوییم چقد می توان ریسک شما را افزایش یا کاهش دهد.

شماره متخصصی که خدمات تعمیر و نگهداری لیزر را انجام می داده است بگیرید.اگر فروشنده موارد فوق را به هر دلیل نتوانست برآورده کند این مورد را سخت می شود انکار کرد و می توان مشکلات احتمالی دستگاه را پرسید. یا حداقل پیامی که به فروشنده می دهید این است که حواستان هست.

لیزر کارکرده را تست کنید. چندین بار با توان 100 درصد و پایینتر حک کنید . چندین حک روی هم بزنید تا از کیفیت و دقت گالو موتورها مطمئن شوید.

محلت تست بگیرید. احتمال این وجود دارد که فروشنده هیچ گارانتیی بابت دستگاه لیزر به شما ندهد، در اینصورت حتما محلت تست بگیرید.

 

برای جستجو متن مورد نظر خود را تایپ کنید

Shopping Cart

سبد خرید شما خالی است.

مشاوره و خرید: 021 77849074