جت پرینتر خط تولید نوشیدنی

 چاپ بر روی فلز | چاپ قوطی نوشابه | چاپ روی درب بطری | تاریخ زن | چاپ روی قوطی | چاپ روی بطری پلاستیکی

چاپ روی قوطی در خط تولید انواع نوشیدنی

تولید کننده نوشیدنی با دستگاههای پرکن و بسته بندی گران قیمت جایی برای تحمل خطای خارج از برنامه جت پرینتر ندارد. همکاری خوب در چاپ با درک نیازتان به چاپ عالی و کمک در رسیدن به نیازهای عملیاتی تان میسر میشود. ما با دو دهه تجربه در صنعت شما، بهترین ترکیب تکنولوژی، تخصص و سرویس را به شما ارائه میدهیم.

 چاپ بر روی فلز | چاپ قوطی نوشابه | چاپ روی درب بطری | تاریخ زن

ما محصولاتی دقیقا برای خط تولید نوشیدنی ارائه میدهیم.

چرا انتخاب جت پرینتر های ما برای چاپ روی قوطی ؟

مزیت های کارایی

با تولید مداوم خط تولید نوشیدنی و شتابی که در نیاز به فرستادن محصول به بیرون از کارخانه هست. ما می دانیم که توقف خط برای شما هزینه های بالایی دارد. محصولات ما مهندسی شده اند تا خط تولید شما مداوم تولید کند.

استفاده آسان

محصولاتی که خدمت شما ارائه میدهیم بصورت کاملآ تعاملی طراحی شده اند. یادگیری و استفاده از آنها آسان و عاری از خطاست. این یعنی شما میتوانید همه تمرکزتان را روی کار اصلی تان بگذارید.

بهره وری

جت پرینترها جزو سرمایه گذاری های خط تولید هستند. دستگاههای ما کاملا تطبیق پذیرند و میتوانند با سایر ماشین آلات شما یکپارچه شوند، تا به نهایت بهره وری برسید.

اطمینان از چاپ

با مدیریت تعداد زیاد پیغام مبتنی بر قوانین و ارتباطات شبکه ای به شما این اطمینان را میدهیم که همیشه کد درست در مکان درست و روی محصول درستی چاپ شود.

در هر محلی که شما انتخاب کنید جت پرینتر نصب میشود

قبل یا بعد از پرکن

ما دارای طیف گسترده ای از جت پرینترها هستیم که میتوانند روی بطری، قوطی و انواع دیگر بسته بندی نوشیدنی قبل یا بعد از پر شدن چاپ انجام دهند. ما از جوهرهای مخصوص و لوازم منحصر بفرد برای چاپ واضح و باکیفیت در رطوبت بالا استفاده میکنیم. و از جت پرینترهای لیزری برای کدزنی بدون مواد مصرفی و دائمی استفاده میکنیم.

چاپ روی درب بطریچاپ قبل از لیبل زنی

در این روش چاپ روی قوطی قبل از برش لیبل روی آن انجام میشود. در این روش جت پرینتر با لیبل زن یکپارچه میشوند و چاپ روی همه لیبل ها دقیقا یکجا زده میشود.

چاپ روی بطری بعد از لیبل زن

در این تنظیم جت پرینتر بعد از چسباندن لیبل جایگذاری میشود. ما با استفاده از هدهای مخصوص جت پرینتر جوهر افشان و لیزر مطمئن میشویم برای دسترسی به لیبل جهت چاپ یکسان در همان محل همیشگی مشکلی نخواهد بود.

چاپ روی بطری نوشابه و آب معدنیچاپ روی بسته بندی آب معدنی ، نوشابه ، آبمیوه

چاپ روی بطری آب معدنی | چاپ روی قوطیعموما درشت نگار بهترین انتخاب برای چاپ روی بسته بندی ثانویه است. اما اطلاعاتی که چاپ میکنید و اندازه آنها تعیین میکنند که بهترین گزینه برای شما چه تکنولوژیی باشد.

چاپ روی بطری شیشه ای | چاپ روی آلومینیومقوطی های آلومینیومی و پاکتهای انطاف پذیر

 

چاپ روی درب بطری | چاپ قوطی نوشابه

قوطی های آلومینیومی و پاکتهای قابل انعطاف انتخاب محبوبی برای بسته بندی نوشیدنی هستند. اما چاپ روی قوطی بدلیل شکل منحنی و جنس فلزی میتواند چالش برانگیز باشد. راه حلی که ما به شما ارائه میدهیم میتواند چاپ سخت مورد نیاز شما را انجام دهد و بهروری خط تولیدتان را حفظ کند.

چاپ روی پلاستیک ، بطری و درب

چاپ روی نایلون | چاپ روی پلاستیکچاپ روی مقوا ، کارتن ، برچسب

شما میتوانید جت پرینتر و تکنولوژی آن را با در نظر گرفتن نیازهای منحصر بفردی که دارید انتخاب کنید. سطح چاپ، جلوگیری از آلودگی و سرعت بالا عمومی ترین چالشهای خط تولید نوشیدنی هستند. بدون مشکل کار کنید.

چاپ روی مقوا | چاپ روی کارتن

چاپ روی بطری پلاستیکی (PET)

پلی اتیلن ترفتالات (PET) داری دوام، شفافیت و انعطاف پذیری بالایی است و مدت طولانیی است که بعنوان ظرف بسته بندی مایعاتی مثل نوشابه، آب معدنی ، آبمیوه ، دوغ مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه بر این PET محبوبیت اش در بسته بندی مواد مصرفیی مانند شامپو رفته رفته بیشتر از HDPE میشود.

چاپ روی بطری پلاستیکی

ما داری تخصص و تجربه عمیقی در زمینه چاپ روی PET داریم. این بطری ها عموما توسط جت پرینتر ریزنگار یا لیزری کدگذاری می شوند. ما تعدادی از دستگاههایی به شما ارائه می دهیم که از قیمت پایین برای سرعت های کم تا  سرعت های بالا را با فرمول مخصوص جوهر PET دربر میگیرد. و برای چاپ دائمی و رزولوشن بالا استفاده میشود.

مقاله استفاده از لیزر فایبر برای کدزنی قوطی فلزی میتواند برای شما مفید باشد.

برای جستجو متن مورد نظر خود را تایپ کنید

Shopping Cart

سبد خرید شما خالی است.

مشاوره و خرید: 021 77849074